Volvo FM 9 - 380 Ps

Çmimi: 10.000 €
Volvo FM 9 - 380 Ps

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Kamioni eshte i vit 2003
Ka defekt në dizne dhe shitet me çmim me te lirë se sa e ka vlerën e tregut ne Kosovë
Ka kompresor për zbrazje të cementes
Çmimi është ashtu siq shkruan më lartë.


Shpallje te ngjashme