Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

mercedes kamion 8.13

Çmimi: Me Marrveshje
mercedes kamion 8.13

Detajet

Postuar
9 janar 15:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Ne gjendje shume te mire , i ruajtur dhe i doganuar . Me mundesi nderrimi !


Shpallje te ngjashme