Acer Llap Top

Çmimi: 55 €
Acer Llap Top

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:17
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shitet Llap Topi Acer ne gjendje shume te mire, mirpo llap topit siq shihet edhe ne foto i duhet nje format te cilin mund ta kryeni me 5 euro , une nuk.merna me te sepse kam tjeter dhe nuk.me duhet hiq.


Shpallje te ngjashme