Mersedes 508

Çmimi: Me Marrveshje
Mersedes 508

Detajet

Postuar
4 janar 21:22
Kategoria
Automjete > Makina te demtuara per pjese rezerve
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes deferenciallin dhe kardanin per kamjon mersedes 508