Kamionet Mercedes 609 D

Çmimi: 3.700 €
Kamionet Mercedes 609 D

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:38
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Kamijonet Mercedes 609 D

Viti Prodhimit 1989

I Doganuar dhe nuk eshte rexhistruar as vozitur në Kosovë


Shpallje te ngjashme