Mercede 818 Atego

Çmimi: 8.500 €
Mercede 818 Atego

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:38
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Kamioni ka punuar shum pakë ne Kosovë regjistrimi i skaduar me 17.08. 2013.
dhe i qlajmruar ka 452000 km. te kaluara


Shpallje te ngjashme