Rezervar 400deri 1000Litrave Inox dhe Alomin

Çmimi: Me Marrveshje
Rezervar 400deri 1000Litrave Inox dhe Alomin

Detajet

Postuar
15 prill 17:41
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Rezervar 600Litrave Inox
me 2 derzhaq komplet
KATROR
Rezervar 1000 litrave alomin
me 3 derzhaq komplet
KATROR
Rezervat 600 Litrave alomin
me 2 derzhaq komplet
RUMBULLAKT
Rezervat 400 Litrave Heker
me 2 derzhaq Komplet
RUMBULLAKT


Shpallje te ngjashme