Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

\"Mikser per bluarjen e kepve\"

Çmimi: Me Marrveshje
\"Mikser per bluarjen e kepve\"

Detajet

Postuar
30 mars 22:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

MIKSER PER KEP PER SALATA 40,kg I ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR


Shpallje te ngjashme