Fura per picera dhe tavolin per Gastronomi

Çmimi: Me Marrveshje
Fura per picera dhe tavolin per Gastronomi

Detajet

Postuar
1 mars 14:41
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes tavolin per hapjen e picav orgjinal rosvaj gjatesija 2.70 me 90 gjersija ku dhe kam fur me plin te Picav per informata kontakto ne numrin me marveshje nese i merni te dyet qmimi 800 euro Gastronomi


Shpallje te ngjashme