Kukulla per reklame te rrobave

Çmimi: Me Marrveshje
Kukulla per reklame te rrobave

Detajet

Postuar
30 mars 22:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes kukulla nga plastika per reklam te rrobave te dy gjinive...

1. Te pjeses se siperme ,,,,,,,,,,, 2€)
2. Te pjeses se poshtme kemt,,, 5€
3. Kukulla komplete ,,,,,,,,,,,,,,,, 10€)

Te gjitha jane te ruajtura dhe shume funksionale.


Shpallje te ngjashme