MUSHSI MISHIT PER SUGJUK

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
20 prill 14:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

MUSHSI MISHIT PER SUGJUK - 30.KG ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR


Shpallje te ngjashme