Maqin e mishit

Çmimi: Me Marrveshje
Maqin e mishit

Detajet

Postuar
20 prill 14:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

MAQIN E MISHIT 32 RRESFAJ ARDHUR NGA GJERMANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIR


Shpallje te ngjashme