Maqina e pjekjs kaffes

Çmimi: Me Marrveshje
Maqina e pjekjs kaffes

Detajet

Postuar
30 mars 22:52
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Maqina per pjekjen e kaffes


Shpallje te ngjashme