Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

Çmimi: Me Marrveshje
Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

Detajet

Postuar
30 mars 22:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto


Shpallje te ngjashme