karrika

Çmimi: 23 €
karrika

Detajet

Postuar
12 korrik 14:12
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

shes 18 karrika shume te mira dhe te rujtne
23€ per copë


Shpallje te ngjashme