Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451

Çmimi: 840 €
Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989  044/222-451

Detajet

Postuar
19 prill 18:07
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989