Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

Çmimi: Me Marrveshje
Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

Detajet

Postuar
1 prill 21:12
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum shiko ne Facebook: Petrova Comerc kontaktoni ne 044-271-357 dhe Viber +38345256699

@Petrovacomerc


Shpallje te ngjashme