Shes Piaggio Beverly

Çmimi: 2.000 €
Shes Piaggio Beverly

Detajet

Postuar
26 nëntor 19:37
Kategoria
Automjete > Motore (mbi 50 cc)
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes Piaggio Beverly 125 cc 2011 ne gjendje perfekte me 22000 km te kaluara
Motori posedon dogan dhe ka servisin e kryer