AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR ME 7 ari trolloll VITOMERIC raioni 1 .

Çmimi: 90.000 €

Detajet

Postuar
21 nëntor 17:28
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Modeli
250
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

AGENCY HOME VIP
SHET SHTEPIN E MOBILUAR ME 7 ari trolloll VITOMERIC raioni 1 .

Shtepija ndodhet në Vitomeric raioni 1
Shtepija posedon 7 ari
Shtepija posedon 3 kate banim + podrumë
Shtepija posedon nxemje qendrore
Shtepija posedon garazhdë
Shtepija posedon podrum madhë
Shtepija posedon rrethojë kompletë
Shtepija posedon dukumentacjon 1/1
RENDITJA

PODRUMI
4me 10 metra .

KATI -1 -
1- Dhomë pritje
1- Sallon madhë
1- kuzhinë ndarë ( veqantë )
1- Banjo
1- Koridor

KATI -2-
1- Dhomë Gjumi
1- Dhomë Gjumi
1- Dhomë Gjumi
1- Banjo
1- Koridor

KATI-3-
1- Dhomë gjumi
1- Dhomë Gjumi

Ju qe doni një super Shtepi me te gjithë paisjet elementer e MOBILUAR. kompletuar

Ju qe doni një super shtepi me nxemje qendrore me garazhdë dhe oborri komplet i rrethuar dhe e rregulluar .

Ju qe doni nje super shtepi mu ne mes të vitomerices te vendi i qujtur te bunari .

ju qe keni intres ta keni në posedim kët shtepi pron shqiptare ja mundesija

Shtepija shitet komplet e mobiluar .

Shtepija shitet me qmim 90 mij euro

------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add [email protected]
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.