Agency home vip shetë shtepi ne dardani -1 Pejë

Çmimi: 110.000 €
Agency home vip shetë shtepi ne dardani -1 Pejë

Detajet

Postuar
26 qershor 23:45
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
110 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

AGENCY HOME VIP-a
SHETË SHTEPIN më 6.5ari
në DARDANI -1

Shesim Shtepin kompletë të mobiluar me trollë që ka ne posedim 6.5 ari .
Shtepija ka 110m2 + 40 m2 Podrumë .
Shtepija ka ket Renditje
Podrum mbi 40m2
Kati i parë
- Sallon
-Kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Dhomë Gjumi
-Banjo wc madhe
-Koridorë
- 3 Ballkona (Terasa)

-Shtepija eshtë komplet e Riparuar
-Shtepija eshtë me planë Katastral
-Shtepija eshtë pronë Shqipetare 1/1

-Andaj ju klientë të nderuar që deshironi një shtepi të kompletuar me gjitha ja mundesija për ju.!

Shtepija ndodhet pikrishtë në Rrugen
Myrtë Zeneli Nr -30

Në një nder lagjet met qeta të Dardanis me plan rregullativ me plan urbanistik

-Shtepija shitet komplet e mobiluar me qmimë prej 110.000 Euro

-Shtepija ka mundesi të ndrrohet me ndoj Banes ne qytetin e Pejes nese ne na konvenon Vendi dhe Banesa

Perkthimi i pronës behet me një herë te Noteri ne qytetin e Pejës .

—— A G E N C Y - H O M E - V I P ——
Të interesuarit mund të na kontaktojnë .
Në +383/49-699964 viber tango WhatsApp .
Në +383/44-699964 viber tango WhatsApp .
Në Skype Agency home vip Kosovo
Në facebook Home Vip-a
Në Email [email protected]
Apo në zyret tona ju faliminderit nga
HOME VIP. Mos Hezitoni të na kontaktoni binduni dhe vet ne Korrektësin , Sinqeritetin dhe aftësit tona Prefesionale sepse puna që kemi bërë deri tani na ka sjell që të jemi një ndër Agjensionet për Patundshmëri më të Mdhenjët në Kosovë,Mal të zi, Shqipëri,Maqedoni etj.
ju Mirpresim në gjdo kohë ne Punojmë
24/orë Per ju .
Faliminderit Respekt .,
Nga staffi Home Vip-a .