💥SHITET SHTËPIA 450m2 - LAGJIA DARDANIA 1/PEJË💥

Çmimi: 210.000 €
💥SHITET SHTËPIA 450m2 - LAGJIA DARDANIA 1/PEJË💥

Detajet

Postuar
11 mars 2021 13:24
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
450 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

KODI 572💥SHITET SHTËPIA 450m2 - LAGJIA DARDANIA 1/PEJË💥

➡️Shitet shtëpia dy katëshe me sipërfaqe 450m2, me 4 ari tokë.
📌Gjendet në Lagjen Dardania 1/ Pejë.
✅Shtëpia posedon:
▪️7 Dhoma Gjumi
▪️Sallon
▪️Kuzhinë
▪️2 Banjo
▪️5 Ballkona
▪️Terasë 65 m2
▪️Garazh për 2 vetura.
✅Posedon ngrohje qendrore në dy opcione (nën dysheme dhe me radiatorë )
✅Shtëpia shitet komplet e mobiluar , është ndërtim i ri.
👉Pranojm kompenzim banesa në Pejë ose Prishtinë, vlera reale e banesave deri në 50% të çmimit total kompenzimi.
👉ÇMIMI 210000 €

☎️Për më shumë info kontaktoni në:
MOB:📲044 203 014
📲043 830 308