Kroni- Shtepi ne rrugen e birraris Peje

Çmimi: 160.000 €
Kroni-     Shtepi ne rrugen e birraris Peje

Detajet

Postuar
6 mars 00:25
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron shtëpi me 5 Ari truall, buzë rruge qe ju dërgon të Fabrika e birres në Pejë.
Rr: Zhuj Selmani
Çmimi : 160.000 eu
• Sipërfaqja 380 m2
• Ka dokumentacion të rregullt
• Ndërtim i ri
• E mobiluar-Po
• Ngrohja- posedon oxhak
Renditja e Shtepise:
• Bodrumi 50 m2 me hapsire te mjaftueshme
• Garazha për makinë
• Lokali afarist me hapsir prej 65 m2
Kati I (parë)
• Sallon me kuzhine te integruar
• Banjo
Kati i (dytë)
• Dhoma gjumi 4
• Banjo
• Ballkona 2


Përshkrim shtesë – Vendbanim shumë i përshtatshem duke marr parasysh pozitën e shtëpis qe mundeson pamjen e bukur të bjeshkëve të Rugovës dhe pozita e saj buzë rruges kryesore, me lokal për afarizem që mund te perdoret per Ambulant, Zyre etj,., në pritje të pronarit të ri.

Për më shumë na kontaktoni në nr: +38349686111
Viber-Email: [email protected] (FB kroni kroni) Instagram: kroni.kroni.16 dhe në zyren tonë e cila gjendet në rrugën Nëna Terezë.