Shtepi 3 Katshe dhe 5,25 Ari Trull me Peje me qmim super te volitshem

Çmimi: Me Marrveshje
Shtepi 3 Katshe dhe 5,25 Ari Trull me Peje me qmim super te volitshem

Detajet

Postuar
5 dhjetor 15:20
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
250 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

*** Qmim i volitshem ***

Shitet Shtepija ne Peje ne Rrugen Qafa e Broqit afer Marketit Lukaj

Shtepija ka 2 Sallona, 5 dhoma te gjumit, 2 kuzhina, 2 Banjo, 3 WC, 1 shpajz, Podrum + Garazh edhe 4 Ballkona

5,25 Ari

Per me shum Informata ju lutem na kontakto