Shtepi me 8 Ari Vitomerice

Çmimi: 350.000 €
Shtepi  me 8 Ari Vitomerice

Detajet

Postuar
25 dhjetor 00:19
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Modeli
400
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron shtëpi me 8 ari tokë në qendër të Vitomiricës e cila gjendet në rrugën kryesore, 20m larg nga Domi –Komuna Pejë.
• Sipërfaqja 300m2
• Ka dokumentacion të rregullt
• Ndërtim i ri
• E shtruar me parket
• E mobiluar
• Ngrohje me energji elektrike dhe posedon oxhak
Renditja e Banesës:
Kati I (parë)
• Lokale afariste 120m2 + Bodrumi me garazhdë
Kati II (dytë)
• 100 m2 banim
• Dhomë dite me kuzhinë të vendosur
• Dhomë të fjetjes -1
• Banjo -1
• Ballkon-2
Kati III (tretë)
• 100m2 banim
• Dhomë të fjetjes -4
• Banjo -1
• Ballkon -2
• Nën kulm -2 dhoma

Përshkrim shtesë – Vendbanim i kompletuar me kushte të përshtatshme për afarizëm në pritje të pronarit të ri.

Për më shumë na kontaktoni në nr: +386(383)49686111
Viber-Email: [email protected] dhe në zyren tonë e cila gjindet në rrugën Nëna Terezë -në objektin e universitetit privat “Dukagjini”.