Shtepi ne Peje

Çmimi: Me Marrveshje
Shtepi ne Peje

Detajet

Postuar
24 maj 2019 00:02
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
400 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron shtëpi luksoze me 4 Ari truall, ne lagjen Haxhi Zeka ne Peje. Rr: Qamil Morina.
• Sipërfaqja 400m2
• Ka dokumentacion të rregullt dhe eshte e paisur me leje ndertimi.
• Ndërtim (2006)
• E mobiluar me mobile luksoze, prodhim Italian
• Ngrohja- Qendrore dhe posedon oxhak
• Izolim nga jashte
Renditja e Shtepise:
• Garazha dhe Bodrumi me hapesire te mjaftueshme shfrytezimi (100 m2)
• Banjo
Kati (perdhesa)
• Holli (60 m2)
• Hapsira e Zyres
• Dy banjo te ndara.
Kati I (pare)
• Dhome dite super luksoze
• Kuzhina
• Banjo -1
Kati I (dyte)
• Dhoma gjumi- 3
• Banjo
Përshkrim shtesë – Vendbanim shumë i përshtatshem duke marr parasysh pozitën e shtëpise ne pjesen me atraktive te qytetit te Pejes, afer qendres dhe me nje pamje fantastike. Shtepi e kompletuar me kushte shumë të përshtatshme për afarizem, ka hapësire të brëndshme dhe te jashtme Shtepia ka një stil dhe arkitektur moderne - ndricim fantastik - rruge me shumë levisje – I përshtatshëm për biznes apo per tu dhënë me qera - cmimi është shumë I volitshëm duke marr parasysh zonën qe gjendet Shtepia.
Për më shumë na kontaktoni në nr: +38349686111 Viber-Email: [email protected] (FB kroni kroni) Instagram: kroni.kroni.16 dhe në zyren tonë e cila gjendet në Burma , Carshia e Gjate- Peje.