shtepi në Lagjen Pejahill-Peje

Çmimi: Me Marrveshje
shtepi në Lagjen Pejahill-Peje

Detajet

Postuar
9 mars 00:22
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
213 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron shtepi në Pejë e cila gjendet në Lagjen Pejahill.
Adresa: Rr. Muharrem Mitrovica p.n. 30000 Pejë,
• Sipërfaqja 213 m2
• Bodrum 54 m2
• Ka dokumentacion të rregullt
• Kati- dy kate
• Ndërtim i ri
• E shtruar me parket
• E pa mobiluar
• Ngrohja qendrore dhe posedon oxhak
• Ka gjelbërim dhe qetësi
• Këndin e lojërave për fëmijë

Renditja e Shtepise:
 Perdhesa: 106 m2 ( Qendrim ditore, kuzhinë, depo ushqimore, dhomë punë, banjo)
 Garazha dhe hapësira per paisje teknike.
 Kati: Dhomë gjumi + Gardaroba + banjo (Master Bedroom)
 2 dhoma gjumi+ Banjo

Ju mirëpresim për shtepin me model në Pejahill për ata qe janë të interesuar të shohin nga afër kualitetin dhe komoditetin që do ju ofrojë shtepia dhe lagjia.
Për më shumë na kontaktoni në nr: +386(383)49686111 Viber-Email: [email protected] FB-Kroni Kroni dhe në zyren tonë e cila gjindet në rrugën Nëna Terezë -në objektin e universitetit privat “Dukagjini”.