Playstation 3

Çmimi: 110 €
Playstation 3

Detajet

Postuar
26 nëntor 22:21
Kategoria
Elektronikë > Shtepiza loje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes Playstation3 me 10+ lojra dhe 2 joysticka
Qmimi esht per cope


Shpallje te ngjashme