BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
3 tetor 2021 22:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049699968
Dhe viber +38349699968


Shpallje te ngjashme