Caddy 2.0 Sdi

Çmimi: 3.888 €
Caddy 2.0 Sdi

Detajet

Postuar
4 prill 2021 16:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi

✅Motor Sdi
✅Viti i prodhimit 2006
✅140 mi te kaluara
✅10 muaj regjistrim
✅Rrypini motorit i ndruar tash
✅Ngjendje shum tmir dhe i shtrenguar
✅Regjistrimi i par Nkosov
✅Xhamat e erresuar ne dokumenta
✅Ska nevoj per asnje investim
✅+38349645881 shum i ruajtur dhe i pershtatshem per pun
✅Perkthimi mrenda dites


Shpallje te ngjashme