Fellne 18 Origjinale Bmw M-paket

Çmimi: 550 €
Fellne 18 Origjinale Bmw M-paket

Detajet

Postuar
14 shtator 19:43
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë

Përshkrimi

Shiten fellnet 18 coll Origjinale per Bmw 1,3,5 . Fellnet jane shum te pastra , me garancion nuk dridhin .
Bmw e46,e87,e90,e91, f20,f30

Al

049/838-996