Goma 205 55 16 M+S viti 2019

Çmimi: 150 €
Goma 205 55 16 M+S viti 2019

Detajet

Postuar
22 shtator 15:43
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë

Përshkrimi

Gomat 205 55 16 Dimrit viti 2019 po thujse te reja
Per me shum ne wiber +383 49 707 797