NXEMJE TENDA,KARRIKA,

Çmimi: Me Marrveshje
NXEMJE TENDA,KARRIKA,

Detajet

Postuar
29 nëntor 16:43
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë

Përshkrimi

Ofrojm Tenda,karrika, tavolina me (pa) mbulesa per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te madhesise se ndryshme 4x8 ,5x10 6x12m ,poashtu posedojm tavolinen dekoruese per qiftè.Tendat posedojn ndriqim,montimi dhe transporti nè tèrè Kosoven..
Per info kontaktoni ne tel +38345646222 vb ose ,044314329.


Shpallje te ngjashme