TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA DHE TAVOLINA 04558771

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA DHE TAVOLINA 04558771

Detajet

Postuar
30 tetor 18:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë

Përshkrimi

JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosoven shpejt korrekt me qmime te volitshme XHDO KOH 24/7


Shpallje te ngjashme