38..Shitet shtepia ne Podujeve

Çmimi: 85.000 €
38..Shitet shtepia ne Podujeve

Detajet

Postuar
1 tetor 12:25
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë
Kuadratura
240 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shpallje: Shitet shtëpia në Podujevë🏠

Shtëpia posedon hapësirë të mjaftueshme dhe komode për jetesë.
Shtëpia ka afer 240m2 me hapësirë 5 ari tokë.
posedon katin përdhesë ( podruminsallon dhe dhom , ndërsa në katin e parë ka sallonin, kuzhinën dhom gjumi banjo, në katin e dytë ka 3 dhoma dhe koridor të mjaftueshëm.
*posedon edhe garazh për veturë🚘 dhe bunar
Cmimi 85.000 euro , pak i diskutueshum .

Numrat kontaktues
Tel / Viber
044-502-866
044-110- 866


Shpallje te ngjashme