SHITET TEPIA NE PODUJEVE

Çmimi: 65.000 €
SHITET TEPIA  NE PODUJEVE

Detajet

Postuar
9 qershor 13:47
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë
Kuadratura
4 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Shtepia me Oborr në Podujevë
Rruga Ajet Duriqi, tek tjegullorja.
Shtepia dhe oborri janë te rregulluar
Shtepia dhe toka ka 4 ari 33metra
Shtepia ka ket perberje
*Sallon dhe kuzhin,
* 2 dhoma gjumi,
*1 Banjo mrena,
*1 Shpajz dhe Koridor.

Cmimi. 65000mij euro.
Shtepia posedon dokumentacionin ne rregull , perkthehet menjeher tek pronari i ri.


Shpallje te ngjashme