Audi A4

Çmimi: 17.900 €
Audi A4

Detajet

Postuar
28 prill 10:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A4
Viti i prodhimit
2016
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Audi A4 S-Tronic 150 PS 261.000 KM garantoj per KM dhe Aksident
E sapoo ardhur me dogan dhe homologim
30.12.2016
Senzora parkingu mrapa
Driver Assist
Senzora te dritave
Senzora te shiut
Bagazhin elektrik
Navigation
Bluetooth
SD USB AUX


Shpallje te ngjashme