Audi A4 S-line Pa Dogan

Çmimi: Me Marrveshje
Audi A4 S-line Pa Dogan

Detajet

Postuar
8 prill 09:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A4
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

AUDI A4 S-line TDI 204 PS S-TRONIC

Vetura e ardhur nga Holanda

POSEDON:
* AUDI A4
* MOTOR 3.0TDI 204PS
* AUTOMATIK S-TRONIC
* VITI I PRODHIMIT 2013
* MODEL 2014
* 252xxx Km
* ME LIBER SERVISI, SISTEM ONLINE
* XENON BIXENON LEDA
*Perde mbrapa fabrikisht
* ULESE ME NXEMJE
* ULESE Ilkur S-line
* KLIMA 3 ZONALE
* SHPEJTESI NE TIMON F1
* BORD COMPUTER DIGITAL
* NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKISHT , INTERIER, KAROSERI...!
* GARANTOJ PER KM DHE AKSIDENT VERIFIKONI KU TE DONI

☎️Kontakt : +38345601535


Shpallje te ngjashme