?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN ME DOGAN 24/7?

Çmimi: 49.532.954 €
?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN ME DOGAN 24/7?

Detajet

Postuar
29 gusht 19:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A4
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
400 000 - 449 999

Përshkrimi

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049523954
Dhe viber +38349523954


Shpallje te ngjashme