BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Çmimi: 3 €
BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Detajet

Postuar
7 nëntor 17:51
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A8
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
70 000 - 74 999

Përshkrimi

(BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) DHE ATO QE JAN NE REGULL
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP :
VALA +38344494555 IPKO +38348494555
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme