SHITET *- * NDERROET 84-m2 ose SHITET POGRADEC

Çmimi: 1 €
SHITET *- * NDERROET 84-m2  ose SHITET POGRADEC

Detajet

Postuar
10 qershor 07:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Pogradec
Kuadratura
88 m²
Numri i dhomave
2

PĂ«rshkrimi

* **Okasion ***
* SHTEPI KATI 2 *Pogradec 84 m2 + 15m2 pebashket
* NDERROET NE SARANDE OSE ME MAKIN TE MIRE. 2020 e lart
* NE VEND SHUME TE BUKUR PUSHIMESH DHE BANIMI NE KATIN E
* DYTE PUNIME CILESORE JO FIRME TE BERA VETE DOPIOXHM BERA
* VETE + 85 M2 KONDICIONER 32 + 18 BTU ME OXHAK VEND
* KALDAJE AMBIENTI ESHTE I ORGANIZUAR 1 SALLON 1 KORIDOR 1
DHOME
***PUNIME + JASHHTE NDERTIMIT PALLATIT*****
* ME SHUME MUNDESIRA SIPAS MIREKUPTIMI
* Mirepresim telefonata po Vetem Serioze* Vetem*
* 69900 EURO Diskutueshme
đź“ž 0686637473


Shpallje te ngjashme