BANESA PER QERA

Çmimi: 320 €
BANESA PER QERA

Detajet

Postuar
18 mars 17:31
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i telefonave Rusi.
Banesa ka kete renditje;
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses.

Banesa do te jete e gatshme per qira prej muajit Prill dhe qmimi eshte 320 euro i diskutueshem. Banesa preferohet te leshohet per familjar.

Kontakti: 049676704 viber; +38349676704.
Çmimi: 320 EUR


Shpallje te ngjashme