BANESE ME QERA MBRAPA SHESHIT ZAHIR PAJAZITI

Çmimi: 250 €
BANESE ME QERA MBRAPA SHESHIT ZAHIR PAJAZITI

Detajet

Postuar
12 nëntor 14:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

🔸 Banesë me qera në Qendër(mbrapa Sheshit Zahir Pajaziti)
🔸 Kati i 1-rë ; Sipërfaqe - 60 m2
🔸 Nje dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon.
🔸 Çmimi 250€ +Deposit
📲 Tel. & Viber: 044/888801 ; 049/888801


Shpallje te ngjashme