Banes luksoze me qera

Çmimi: Me Marrveshje
Banes luksoze me qera

Detajet

Postuar
28 mars 2021 21:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjindet ne rrugen Tring Ismaili merapa Hotel Serius.Eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jon te reja.Banesa ka dy dhoma gjumi,salloni me kuzhin,banjo,koridori dhe ballkoni.Me agjencione nuk bashkpunoj


Shpallje te ngjashme