Banes me Qira

Çmimi: 200 €
Banes me Qira

Detajet

Postuar
12 nëntor 00:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
100m2 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Leshoj banes me qira ne Lagjen e Muhaxherve me Siperfaqe 100m2 e cila Posedon : Sallon,Kuzhine,2 Dhoma,koridor,banjo dhe 2 Ballkona. Banesa Gjendet ne katin e 1. Nuk Bashkpunoj me Agjensiona.


Shpallje te ngjashme