Banes me qera në Dragodan 400‎€ + Parking privat

Çmimi: 400 €

Detajet

Postuar
6 korrik 13:06
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Banesa posedon:
Sallonin me Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Banesa gjendet në Dragodan afer komunes se re.
Renditet në katin e 2
E mobilume komplet posedon dhe garazhen
Çmimi:400euro/muaj

Me lokacion gjindemi në Ulpianë , perball Teb Bankes .
Rruga\" Dëshmoret e Kombit \".
Ju mirëpresim agjensioni LIRZA !
Për kontakt +38344374331


Shpallje te ngjashme