Banes me qira ne Dardani 2+1

Çmimi: Me Marrveshje
Banes me qira ne Dardani 2+1

Detajet

Postuar
6 shkurt 07:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
90
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Leshoje banes me qira ne Dardani, banesa eshte e mobiluar ne teresi, e re, ka klime, gjendet ne katin e 3-te, lift funksional, 90m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/124- 677


Shpallje te ngjashme