Banes ne shitje afer parkut te Tokbashqes

Çmimi: 120.000 €
Banes ne shitje afer parkut te Tokbashqes

Detajet

Postuar
1 prill 20:20
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
130
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet banesa afer parkut: Taukbashçe, rruga: \"Ismail Dumoshi\", banesa eshte me siperfaqe 130m2, ne katin e katert dhe ka kete renditje:

►Kodi:G6
► dhome dite me kuzhine
►3 dhoma te gjumit
►2 banjo (tualeta)
►depo (shpajz)
►hapsire ne terase e dedikuar per gjera personale!
►2 ballkona
►garazh (nëntoksore) për 1 veturë

►Cmimi eshte: 120.000,00 €


Kontakt

049 224 563 viber & WhatsApp
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri


Shpallje te ngjashme