Banesa 87m2 ne shitje te Bregu I Diellit 2

Çmimi: 95.000 €
Banesa 87m2 ne shitje te Bregu I Diellit 2

Detajet

Postuar
30 tetor 15:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
87 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa 87m2 ne shitje te \"Bregu I Diellit 2\" sakte kompleksi \"Standard\" prane me \"Viva Fresh Store\". Banesa ndodhet ne katin e 3-te me ashensor dhe ka kete formacion:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- WC
- Ballkon

Banesa ka orientim te pershtatshem, ndriçim gjate gjithe kohes, mobilim mjaft modern te kohes se fundit, ka hyrje-dalje ne te trija anet nga dhomat per ne ballkon, siperfaqe te llogaritur neto, si dhe garazhde bashke me depo siperfaqe 20m2 te llogaritur ne çmim te shitjes
R1610
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri


Shpallje te ngjashme