Banesa 91m2 ne shitje ne Kalabri

Çmimi: 950 €
Banesa 91m2 ne shitje ne Kalabri

Detajet

Postuar
25 qershor 23:41
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
91 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa 91m2 ne shitje ne Kalabri ne kompleksin me standard Europian \"Aldex\" shume prane kompleksit Dardha, banesa ndodhet ne katin e 8-te te banimit (i parafundit) ndersa ka ashensor qe funksionon gjate gjithe kohes me chip si dhe hyrje me siguri, ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine (shume prane ka nje shpajz qe mund te zgjerohet hapesira me shume)
- 2 Dhoma gjumi (njera nder to suite)
- 2 Banjo
- Terrase

Banesa ka pamje nga lindja te pa penguar nga objektet e tjera, po ashtu ka siperfaqe shume mire te shfrytezuar ku dhomat e gjumit kan hapsire te konsiderueshme
Posedon dokumentacion qe perkthehet direkt te pronari i ri
Çmimi 950€/m2
R212
\"Rozi\"
Informata me shume:
+38349411272, Email: [email protected]


Shpallje te ngjashme