Banesa me qira ne Kalabri-Emshir, Objekti “Pozhegu

Çmimi: 250 €

Detajet

Postuar
16 janar 21:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa me qira ne Kalabri-Emshir, Objekti “Pozhegu Brothers” kati 4-t, me 70m2, mobilohet ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te gjumit,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 300 Viber
049/ 622 300

e-mail: [email protected]


Shpallje te ngjashme